Vassiljev Poolas: 60 minutiga kaks väravat ja kaks resultatiivset söötu! (videod!) (3)

Konstantin Vassiljev sai Poola kõrgliigas kirja oma 2017. aasta esimesed väravad kui ka esimesed resultatiivsed söödud.

Bialystoki Jagiellonia võõrustas oma selle aastanumbri teises liigamängus Leczna Gornikut ja võitis Konstantin Vassiljevi hiilgemängu toel koguni 5:0.

Esimesele väravale andis Eesti koondise poolkaitsja söödu ja teise lõi ta ise penaltist. 52. minutil andis ta väravasöödu Taras Romanczukile ja vaid neli minutit hiljem lisas Vassiljev oma teise värava. Kokku on nüüd tema arvel sel liigahooajal 12 tabamust ja 11 tulemuslikku söötu.

32-aastane mängumees vahetati välja 69. minutil. Neli minutit varem oli Leedu koondislane Fjodor Tšernõhh löönud viienda värava.

Jagiellonia paikneb tabelis teisel ning Gornik eelviimasel, 15. kohal.