Henrik Ojamaa. Foto: HNK Gorica

Horvaatia esiliigas teenis eile Henrik Ojamaa oma koduklubile Goricale penalti, kui kodus Kustošijaga 1:1 viiki mängiti.

Meistriliiga kohta jahtiv Gorica jäi kodus juba 13. minutil kaotusseisu, millest pikalt välja ei suudetud tulla. 60. minutil teenis aga Ojamaa oma meeskonnale penalti, kui karistusalas selja tagant maha võeti. Tänu sellele 1:1 seisuga mäng lõppeski.

21. vooru järel on Gorica jätkuvalt tabelis teisel kohal, aga Zagrebi Dinamo duublile kaotatakse juba viie punktiga. Kustošija on 12 meeskonna seas eelviimasel positsioonil.

Sloveenia kõrgliigas pääses üle paari mängu algkoosseisu Ilja Antonov, kuid see Velenje Rudari suurt ei aidanud, sest liidrile Ljubljana Olimpijale kaotati võõrsil 0:4. Antonov võeti välja 73. minutil, mil seis oli 0:2.

Tabelis on Olimpija 55 punktiga liider, kaks mängu vähem pidanud Rudar on 33 punktiga neljas.

Video Ojamaa penaltiolukorrast (alates 1:46):