Esialgu pingile jäänud Eesti koondislane Ken Kallaste lõi Kielce Korona eest tähtsa värava ja aitas omad Sosnowieci Zaglebie vastu 3:1 võidule.

Kallaste vahetati 0:0 seisul väljakule 55. minutil ja juba 57. minuti alguses oli seis tablool 1:0, värava autoriks vastaste puurilukule jalgevahelt teinud Eesti mees Ken Kallaste. 60. minutil lõi Korona kohe ka oma teise ja veel viis minutit hiljem sai Kallaste kollase hoiatuskaardi.

Zaglebie jõudis veel viigile lähedale, kuid eksiti penaltil ja neljanda üleminuti väravast sai Korona lõpuks 3:1 võidu.

Üheksa vooru järel on Korona Poola kõrgliigas 15 punktiga seitsmendal positsioonil, Zaglebie on kuue punktiga eelviimane.