Villarreal kaugenes veelgi esinelikust (0)

Villarreali lootused kaheksa-aastase vaheaja järel Meistrite liigas mängida kahanesid veelgi. Täna ei suudetud koduväljakul alistada Malagat.

Alates novembri keskpaigast vaid kolm liigakohtumist võitnud Villarreal jäi täna kaotusseisu 14. minutil, kui Venezuela koondise legendi Roberto Rosalesi suurepärase tsenderduse kõmmutas külaliste tipuründaja Charles võimsa pealöögiga väravasse.

63. minutil tegi avavärava üks kangelastest Rosales oma karistusalas vea itaallasest ründajale Nicola Sansonele ning järnenud penalti realiseeris kindlalt Kollase Allveelaeva raudvara Bruno Soriano.

72. minutil jäi kodumeeskond Roberto Soriano punase kaardi tõttu vähemusse, kuid mänguskoor siiski ei muutunud. Viigipunkt tähendab Villarreali jaoks aga seda, et esinelik võib selle vooru lõpuks jääda kuue punkti kaugusele.

Paar tundi hiljem alanud kohtumises alistas Sporting Gijon väljalangemisheitluses tänu teise poolaja väravatele Leganesi 2:0.

Villarreal - Malaga 1:1 (0:1)