Võidu maha mänginud Dortmund jättis tabeli tippu põnevuse alles (0)

Saksamaa kõrgliiga 24. vooru viimases kohtumises ei suutnud Dortmundi Borussia eduseisu Augsburgi vastu hoida ja fännide kurvastuseks teeniti koduväljakul vaid viigipunkt.

Enne tänast oli Dortmund koguni kümme mängu järjest kaotuseta püsinud ja kõik paistis samamoodi jätkuvat. 16. minutil võeti üles suurepärane kiirrünnak ning pall jõudis teravalt Augsburgi värava alla. Kaitsjatel ei õnnestunud aga olukorda ära klaarida ja õigel hetkel oli jaol Marco Reus, kes seisuks 1:0 tegi.

Pallivalduses domineerivam pool olnud, kuid pealelöökide arvus Ausburgile alla jäänud Dortmund suutis kolmes võidupunktis kinni olla 72. minutini. Vastased teenisid seejärel nurgalöögi ning paarilt meetrilt sai täiesti vabalt peaga löögile Kevin Danso, aga selle tõrjus Dortmundi väravavaht Roman Bürki. Mänguvahendit ei suudetud oma tsoonist siiski minema toimetada ja teisel katsel austerlasest keskväljamees ei eksinud.

Rohkem tabamusi kumbki meeskond enam kirja ei saanud. Dortmundil oli tänasega võimalus kindlustada Schalke ees teist kohta ja tekitada kolmepunktiline edumaa nende ees. Järgmisele mängule RB Leipzigi vastu minnakse nüüd hoopis teadmisega, et kaotuse korral võivad nad vooru lõppedes tabelis koguni langeda.