Võimsad neli minutit viisid Infoneti suure võiduni (0)

Premium liiga tiitlikaitsja FCI Tallinn sai tänavuse hooaja kolmandas voorus teise võidu, kui koduväljakul purustati Viljandi Tulevik 5:0.

Mängu algus Infoneti jaoks niivõrd võimsat minekut ei tõotanud. Viljandi kaitse püsis kindlalt ning ainsana suudeti veidigi Karl-Romet Nõmme väravat ohustada standardolukordade järgsetes situatsioonides.

Pooltunni täitudes said võõrustajad oma ründemängu tööle. Kui 29. minutil vastas Aleksandr Volodini lähilöögile Nõmm omapoolse tõrjega, siis vaid kolm minutit hiljem algas Tuleviku lõplik lagunemine.

Esmalt tõusis esile oma esimese mängu uues klubis teinud Kirill Nesterov. Endine Narva Transi mängumees võttis Viljandi kaitsjad ette ning saatis seejärel palli madala löögiga tagumise posti kõrvale.

Vaid kaks minutit hiljem oli täpne teinegi Infoneti talvine täiendus Albert Prosa - endine Rovaniemi ja Flora väravakütt pääses Viljandi kaitsjatest mööda ning realiseeris kindlalt üks-üks olukorra.

Kulus veel kaks minutit ja Infonet suurendas päeva ilusaima väravaga veelgi eduseisu. Seekord oli täpne Pavel Dõmov, kes nurgalöögi järel lõi fantastilise sooritusega palli otse õhust ja posti põrkega väravasse.

Teise poolaja alguses jättis Indrek Ilves kasutamata sisuliselt Viljandi ainsa tõeliselt hea võimaluse teenimaks auvärav. 54. minutil tõrjus Kasim Talasbajev Sergei Tumasjani karistuslöögi müüris olles käega ning Tumasjan ise realiseeris ka sellele järgnenud penalti.

Lõppskoori vormistas 67. minutil oma teise väravaga Prosa, kes karistas ära Viljandi enda mängijate rumala pallikaotuse oma karistusala lähistel. Mulgid lõpetasid kohtumise ühtlasi ka arvulises vähemuses - nimelt sai 75. minutil oma teise kollase kaardi Viljandi kapten Indrek Ilves.

Mängu parim - Sergei Tumasjan

Infoneti keskväljamootor sai kirja nii resultatiivseid sööte, realiseeris penalti ja oli ka üldiselt Infoneti mängu hing.