Wenger: kohtunik tappis mängu (6)

Londoni Arsenali peatreener Arsene Wenger oli pärast Meistrite liiga 1/8-finaali kordusmängu vihane kohtunike tegutsemise üle.

Kahurimehed asusid kohtumist 20. minutil Theo Walcotti väravast juhtima ning neil oli avapoolajal võimalus eduseisu suurendada, kui peakohtunik oleks Walcotti mahatõmbamise eest määranud penalti. Seda ta aga teinud ja prantslasest loots sellega absoluutselt rahul ei olnud.

"Me panime Bayerni surve alla ning meil oli tohutult ebaõnne täna (eile - toim.) õhtul, sellepärast et, see oli 100 protsenti penalti esimesel poolajal. Vaadake televiisorist järele," sõnas Wenger mängujärgsel pressikonverentsil.

Puhkepausilt tulles ei võtnud kaua aega, et Londoni klubi minimaalsed edasipääsuvõimalused täielikult ära nulliti, kui nende kahjuks määrati penalti ning Laurent Koscielny enneaegselt duši alla saadeti.

"Teisel poolajal kohtunik tappis mängu ning pärast seda oli meil väga keeruline. See ei olnud penalti. Lisaks sellele oli [Robert] Lewandowski suluseisus. Punane kaart hävitas meie mängu täielikult," ütles Wenger.

Ta lisas: "Ma pean ütlema, et Bayern on hea meeskond, aga täna (eile - toim.) õhtul peavad nad tänama kohtunike tehtud otsuseid teisel poolajal."

Arsenal kaotas kahe mängu kokkuvõttes Müncheni Bayernile koondskooriga 2:10.