Xavi Reali ja PSG viimasest mängust: ebaõiglane, et Ronaldot peeti Neymarist paremaks (11)

Legendaarne Barcelona keskväljamees Xavi andis oma kommentaari kolmapäevase Real Madridi ja Paris Saint-Germaini Meistrite liiga mängu kohta, kus kummagi tiimi superstaarid Cristiano Ronaldo ning Neymari väljakul vastamisi läksid. Xavi arvates teenis portugallane ebaõiglaselt kiituse ära, kuigi lõi kaks väravat ja aitas Reali võiduni.

PSG läks tolles mängus Adrien Rabiot' tabamusest juhtima, kuid poolaja lõpus viigistas penaltist seisu Cristiano Ronaldo ja 83. minutil viis ta põlvega tehtud löögist Reali 2:1 juhtima. Lõppskoori vormistas kolm minutit hiljem Marcelo. Ronaldo oli kohtumise üks võtmemängijatest, aga Xavi arvates on see teema ülepaisutatud.

"Öeldi, et Cristiano oli Neymarist parem. Ei, see on ebaaus. Mida Ronaldo mängus ka tegi? Ta realiseeris penalti ja lõi põlvega värava," põrutas Xavi. "Aga kuidas on Neymari loodud ohtlike olukordadega? Ja kontrarünnakud, mille ta algatas, ning hirmu, mida ta Madridis vastasele tekitas?"