Zidane: see oli perfektne mäng (0)

Real Madridi peatreener Zinedine Zidane märkis pärast 3:1 võitu Dortmundi Borussia üle, et tema arvates oli mäng perfektne.

Real asus eile küll varakult juhtima ja kinnistas edu teise poolaja alguses, kuid võõrustajad lõid peagi ühe tagasi ja enamuse teisest poolajast ei olnud Reali võit selge.

"Tõde on see, et see oli perfektne," rääkis Zidane mängujärgselt. "Mängisime algusest lõpuni suurepäraselt. Alustasime väga hästi rivaali vastu, kes võinuks meie elu keeruliseks teha. Meil oli teisel poolajal mõningaid raskeid hetki, aga olen uhke selle üle, mida mängijad tegid."

Zidane rõõmustas ka väravalööjate, Cristiano Ronaldo ja Gareth Bale'i, üle, kes hiljuti kriitikalaine alla sattunud. Lisaks kinnitas prantslane, et Bale'i väljavahetamise põhjus oli küll tervislik, kuid midagi hullu ei tohiks waleslasega lahti olla.