Zidane võib Ronaldo osas kergendunult hingata, kaitseliini osas mitte (0)

Hispaania kõrgliigas lõpetasid oma tänavuse liigahooaja 12 meeskonda.

Vooru eel positsioonilises mõttes eriti midagi mängus ei olnud. Vast põnevaim oli heitlus viiendale kohale, kuid selle lõpetas juba enne Villarreali platsile tulekut Real Betis ise, kes kaotusega Leganesile end kuuendaks langetas.

Villarreal sai seega pingevabas keskkonnas minna võõrustama Real Madridi, kes võis veel hellitada teoreetilisi lootusi tõusta Madridi selle hooaja esiklubiks.  Algus oli Reali jaoks igati soodne - Meistrite liiga finaaliks valmistuvad Zinedine Zidane'i hoolealused olid 32. minutiks 2:0 ees ning ühe värava sai kirja ka selle mänguga vigastuspausilt naasnud Cristiano Ronaldo.

Teisel poolajal tuli aga Villarreal kaotusseisust välja ning teenis hooaja lõpetuseks ilusa 2:2 viigi.

Celta Vigo - Levante 4:2 (2:1)
41., 48. Iago Aspas, 29., 63. Maximiliano Gomez - 12. Ruben Rochina, 74. Jose Luis Morales

Leganes - Real Betis 3:2 (1:1)
28. Dimitris Siovas, 64. Jose Naranjo, 79. Nordin Amrabat - 20. Joel Campbell, 76. Antonio Sanabria

Eemaldamine: 24. Diego Rico (Leganes)

Las Palmas - Girona 1:2 (1:2)