Ojamaa väravasööt aitas Dundee võidule Rangersi üle (video!) (2)

Šotimaa kõrgliigas alistas resultatiivse söödu andnud Henrik Ojamaa koduklubi Dundee koduväljakul Glasgow Rangersi 2:1.

Kolmandat kohtumist järjest algkoosseisus alustanud Eesti koondislane andis hea söödu 13. minutil Mark O'Hara jalast sündinud avaväravale. Kodumeeskonna eduseisu suurendas 41. minutil Kevin Holt.

Rangers suutis nendele vastata vaid 62. minutil, kui täpne oli Joe Garner. Ojamaa vahetati välja 82. minutil.

Võit tabeli kolmanda üle tõstis Dundee tabelis kuuendaks. Henri Anieri koduklubi Inverness on 25 vooru järel viimasel positsioonil.