15 imelist minutit: Gerrard tüüris suure legendi poja abiga Rangersi vägeva tagasitulekuni (0)

Liverpooli legend Steven Gerrard tunneb end treeneriametis aina mugavamalt ja täna kirjutas sellesse raamatusse Glasgow Rangersiga järjekordse vahva peatüki.

Rangers jäi Euroopa liiga 1/16-finaalide avamängus kodus Braga vastu 59. minutiks 0:2 kaotusseisu ja seis paistis juba päris täbar. Pool tundi hiljem elame me aga juba teadmises, et nädala pärast piisab Rangersile Portugalis viigist, sest sellest kaotusseisust tuldi kiirelt välja.

Kui Gerrard suunas asju küljejoone äärest, siis platsil tegi asju Genkist laenul olev 21-aastane Ianis Hagi, legendaarse Gheorghe poeg. Hagi lõi Rangersi esimese ja kolmanda, teise eest hoolitses Joe Aribo.

Päeva lõpetasid tugevalt ka Inglismaa klubid - Arsenal sai 81. minuti Alexandre Lacazette'i väravast võõrsil 1:0 jagu Pireuse Olympiakosest ning kodus kloppis Wolverhampton Wanderers 4:0 Espanyoli. Kübaratriki lõi Diogo Jota, aga tehniliselt suurepärane oli ka Ruben Nevese ainus tabamus.

APOEL - Basel 0:3 (0:1)