35 miljoni euro mehe must debüüt läks Barcelonale kalliks maksma (6)

Hispaania kõrgliigas andis tänavu esimest korda punkte ära valitsev meister Barcelona, kui kodus viigistati 2:2 Gironaga.

Barcelona jaoks algas täna kõik hästi ning jätkuvalt oli fantastilises hoos nende talisman Lionel Messi. Argentiina võluri esimene filigraanne üritus läks napilt väravast mööda, aga 19. minutil viis ta siiski katalaanid juhtima.

Barcelona kahjuks teenis suvel 35 miljoni euro eest Sevillast ostetud Prantsusmaa keskkaitsja Clement Lenglet küünarnukilöögi eest 35. minutil punase kaardi ja edasi läks olukord täbaraks. Christian Stuani kahele tabamusele suutis 63. minutil Gerard Pique küll vastata, ent võiduks püssirohtu enam ei jagunud.

Seega sai eile võitnud Real Madrid selle vooruga Barcelona kätte ja koos jätkatakse 13 punkti peal.

Real Betis - Athletic Bilbao 2:2 (0:2)
51. Marc Bartra, 68. Sergi Canales - 7. Inaki Williams, 18. Raul Garcia

Eemaldamine: 45. Markel Susaeta (Athletic)

Barcelona - Girona 2:2 (1:1)
19. Lionel Messi, 63. Gerard Pique - 45., 51. Christian Stuani

Eemaldamine: 35. Clement Lenglet (Barcelona)

Mart   •
Selle mängu kohtunik ei tohiks küll rohkem ühtegi mängu vilistada. Uskumatult ebakindel tüüp.
to Mart   •
Mille see väljendus? Et julges Barca meestele kollasid ja ühe punase anda?
123   •
Teine prantslane järjest punasega, järgmine mäng Dembele
Jaak   •
Punane oli õige aga kui mängu vaatasid siis tõesti on kehva see vilemees. Ei tea kaua pukis püsib kui nii jätkab?
Mart   •
Kui mängu vaatasid, siis saad aru. Mäng oli kohati täiesti kontrolli alt väljas - ohtlikud vead, pidev kaagutamine jne. Samuti jagas mees kaarte mingitel kummalistel alustel, vahepeal andis suhteliselt pehme vea eest keskväljal kohe kollase, teisel juhul kasti joonel täiskiiruselt maha võttes jättis kaardid tasku. Punane oli siiski küllalt vaieldav, sest tõesti, kui näidati konkreetse momendi pilti, polnud küsimust, aga kas me tahame, et ma hakkaks jalgpalli mängima ja hindama vaid reeglites näpuga järge ajades? Tegu oli mängulise situatsiooniga, kus küünarnukk tõusis kõrgele ja tabas vastase nägu. Kollane kaart oleks piisav olnud. Midagi tahtlikku seal küll ei olnud. Kusjuures seesama kohtunik määras esmalt antud olukorras karistuslöögi hoopis Barcelona kasuks. Nõrk etteaste. Mitmetes teistes olukordades oli samuti kõhklev ning paistis otsuseid tegevat kõrvast kuuldava põhjal, kas siis neljandalt kohtunikult või videoruumist.
Jaak   •
Ühes olukorras jättis Barca kasuks vilistamata ja 15 sekki hiljem tegi Barca ise vea ja kohtunik näitas eelmise koha peal et seal lasi edasi mängida et ei hakka seda ka siis ära vilistama 😁 lammas nohh

VAATA JÄRELE: Silmet suurendas finaalseerias edu ja jõudis tiitlist ühe võidu kaugusele