37-aastane ründeäss jättis vana tuttava taas pika ninaga (0)

Cadiz pidas Real Valladolidi survele vastu ning võttis kolm punkti endale. Foto: Scanpix / R. Garcia / EPA

Hispaania kõrgliiga 6. mänguvoor ähvardas alata väravateta viigiga, kuid vanameister Alvaro Negredo eiras igasugust statistikat ja tõi Cadizile 1:0 võidu.

Kodus pallinud Real Valladolid on selgelt usinam pool. Palli vallati 58% ajast, pealelööke kogunes koguni 18, millest raamide poole vihises kuus. 60. minutil sai Oscar Plano kätte ka väravalati, kuid rõõmustav võrgusahin jäigi kuulmata.

Vastupidiselt mängu kulgemisele oli Cadiz see, kes võidupunktid napilt oma arvele kirjutas. Teisel üleminutil keerutas paarkümmend minutit varem vahetusest sekkunud Joseba Zaldua säärase palli kasti, millele Sergio Asenjo näppe külge ei saanud. Mänguvahend langes 37-aastase Alvaro Negredo jalale ning kogenud mängumees kõmmutas kindlalt ühe puutega.

See tähendas seda, et Real Valladolidi masendav seeria Cadizi vastu sai jätku: üheksa mängu ning mitte ühtegi võitu. Oma roll on neis kohtumises olnud justnimelt ka Negredol.

La Liga tabelis tõukas esimesed punktid kirja saanud Cadiz end tabeli põhjast 19. reale. Real Valladolid on nelja silmaga pulga võrra eespool.

Real Valladolid - Cadiz 0:1 (0:0)