Aarna värav aitas Aland Unitedi karikafinaali (0)

Eesti koondise ründaja Signy Aarna lõi Soome naiste karikavõistluste poolfinaalis värava, aidates Aland Unitedil teenida pileti finaali.

Aland alistas pärast 1:2 kaotatud avapoolaega Kuopio Palloseura 4:3. Nii Aarna kui ka tema tiimikaaslane Pille Raadik tegid kaasa terve kohtumise. Eesti ründaja oli täpne 70. minutil, viigistades tol hetkel seisu 2:2-le.

Karikakaitsja Aland Unitedi vastaseks finaalis on Vantaa PK-35, kes alistas teises poolfinaalis penaltitega HJK.

Inna Zlidnis mängis täna maksimaalsed 90 minutit Ungari naiste kõrgliigamängus, aidates Ferencvarosel võita Kelenit 4:0. Ferencvaros paikneb tabelis teisel kohal.

76 minutit viibis platsil Renate-Ly Mehevets, kui tema koduklubi Charleroi Sporting kaotas Belgia naiste kõrgliigas Zulte Waregemile 0:2. Charleroi asub viimasel positsioonil.

Getriin Strigini tööandja Innsbrucki Wackeri tänane kohtumine Austria naiste kõrgliigas Grazi Sturmiga lükati edasi, kuna vastasvõistkond andis mitu positiivset koroonaproovi.