Aastast aastasse täbarates tingimustes treeniv Trans ei otsi vabandusi, vaid soovib kohta esinelikus (0)

Narva Trans võitis eelmisel aastal Tipneri karikavõistlused ning pääses läbi selle Euroopasse. Tänavu mõlgub neil mõttes koht Premium liiga esinelikus, mis võiks nad taas eurosarja viia. Foto: Katariina Peetson / Jalgpall.ee

Eelmisel hooajal Tipneri karikavõistlused võitnud, ent Premium liigas kaheksandana lõpetanud Narva Trans muutis kahe hooaja vahel taas nägu ning soovib nüüd naasta sinna, kuhu kuulus 21. sajandi esimesel kümnendil.

Trans on tugeva ajalooga. Seda ilmestab fakt, et nemad ja Tallinna Flora on ainsad klubid, kes mänginud Eesti kõrgliigas alates selle loomisest ehk 1992. aastast. Aga kui Flora on aastatega võitnud 14 Eesti meistritiitlit, siis Transil on ette näidata vaid üks hõbe ja kuus pronksi, viimati lõpetati medalikohal 2011. aastal. Hooaeg hiljem tuldi neljandaks, pärast seda vajuti ära. 2017. ja 2018. aastal naasti korraks tipu lähedale, kui lõpetati viiendal ja neljandal kohal, ent seejärel langeti tabeli alumisse osasse.

Trans lõpetas 2019. aastal kuuendana, aasta hiljem teeniti vaid 25 punkti ning kindlast väljakukkumisest lahutas neid ainult viis silma. 2021. aastal oli piirilinna esiklubi taas kuues, aasta hiljem seitsmes ning mullu oldi kaheksandal positsioonil. Kui uskuda mustritesse, võiks Transile ennustada uueks hooajaks üleminekumänge, aga klubiga seotud mehed arvavad teisiti.

2022. aastal Transi juhendanud ning eelmise hooaja lõpus samale ametikohale naasnud Aleksei Eremenko ütles, et kuigi meeskonnasiseselt pole veel eesmärki sõnastatud, siis miinimum, millega tema lepiks, on kuues koht. "Sellest madalamal lõpetamine on absoluutselt välistatud," sõnas peatreener Soccernet.ee-le ning lisas, et täpne siht pannakse paika koos meeskonna, treenerite ja juhtkonnaga. "Asjad ei käi nii, et klubi president ütleb eesmärgi, sest mängijad peavad avaldama arvamust, plaani omaks võtma ja seda austama."

Talvel klubiga liitunud Zakaria Beglarišvili oli treenerist optimistlikum. "Arvan, et need kohad, kus Trans on viimastel aastatel lõpetanud, ei ole sobilikud. Trans kuulub esinelikusse," sõnas 33-aastane poolkaitsja.

Suur mängumees maandus Narvas

Jätkame Beglarišviliga. Ta on viimaste aastate üks nimekamaid Premium liiga pallureid. 2010. aastal esimest korda Floraga liitunud grusiin võitis rohevalgetega kokku neli Eesti meistritiitlit (2010, 2011, 2015 ja 2017), 2021. aastal sai ta samaga hakkama koos Tallinna Levadiaga. Mullu veebruaris siirdus ta Usbekistani, kust liikus suvel edasi Gruusiasse, aga nüüd on mängumees tagasi Eestis.

Zakaria Beglarišvili liitus talvel Transiga. Foto: Marit Stepanova

"Tahtsin naasta Premium liigasse," teatas 2019. aastal Eesti passi saanud Beglarišvili. "Mul oli ka teisi pakkumisi – sealhulgas väga häid –, aga liitusin siiski Transiga." Ta lisas, et tuli Narvasse mõttega teha tulemust. "Olen mänginud Floras ja Levadias ning seal olime kogu aeg tipus. Tahan siin sama teha – miks mitte?"

Mees, kes oli tunamullu 21 tabamusega Premium liiga parim väravakütt, jäi algava hooaja isiklike eesmärkidega tagasihoidlikuks. "Eks väravaosalusi tuleb ikka, jah, aga ma ei mõtle sellele," sõnas ta. "Esmalt tahan võita superkarikat."

Viimane mõte jäi narvakatega suheldes kõlama korduvalt ...

Hooaja esimeses mängus tahetakse korrata suvist saavutust

2023. aasta kuues juuni. A. Le Coq Arena murule jooksevad Flora ja Trans, kaalul on Tipneri karikas. Avapoolaeg lõppeb väravateta, aga suur möll on veel ees – autsaideri rolli kandnud Trans läheb 54. minutil juhtima. Kuid õnne jagub vaid 72. minutini, mil Nikita Mihhailov lööb oma endise koduklubi vastu viigivärava. Siiski jääb lõppsõna narvakatele – 81. minutil skoorib Do-Hyun Kim, Trans võidab oma ajaloo kolmanda Tipneri.

Ajaloole tuginedes on ka eesootava finaali soosik Flora – rohevalged on võitnud kokku 11 superkarikat, Trans seevastu kaks (viimane neist 2008. aastal). Aga hooajaeelsete mängude tulemused näitavad, et narvalaste võimalused on täitsa arvestatavad.

Nimelt Flora on võitnud seitsmest treeningmängust vaid kaks – 3:1 Liepajat (Läti) ja 3:0 Pärnu Vaprust. Samas kaotatud viis – 0:3 Levadiale, 0:2 Valmierale (Läti), 1:3 Jelgavale (Läti), 1:6 RFS-ile (Läti) ja 2:3 Paide Linnameeskonnale. Trans on see-eest kaotanud vaid kaks mängu – 0:1 Nõmme Kaljule ja 0:3 Mettale (Läti). Samas võidetud on nelja vastast – 5:2 Tukumsit (Läti), 4:1 Grobinast (Läti), 3:2 Šiauliaid (Leedu) ja 2:0 Daugavpilsi (Läti).

Konstantin Burdakov (vasakul). Foto: Brit Maria Tael

Hea hooajaeelne vorm tõstab meeste enesekindlust. "Hooaja esimene eesmärk on võita superkarikas," sõnas klubi tegevjuht Konstantin Burdakov. "Pärast seda vaatame edasi, mida hooaeg toob – praegu nii kaugele ei mõtle."

Tegevjuht usub, et paljudel mängijatel on eelmise hooaja karikavõit eredalt meeles ning see tuleb meeskonnale kasuks, sest vastane on sama. "Tuleb kõva lahing," lubas Burdakov. "Meeskond annab endast parima, et karikas pika perioodi järel taas koju tuua."

Samas tuleb tõdeda, et praeguses koosseisus on eelmise hooaja mängijaid üpris vähe.

Transil on teist aastat järjest uus nägu

Trans vahetas tänavu sarnaselt eelmise aastaga välja suure osa meeskonnast. Kui mullu lahkus 14 meest ning asemele toodi kaheksa, siis selle hooaja eel on lahkunuid kümme, liitujaid seitse (lisaks on neli meest testimisel). Tipneri finaalis osalenud palluritest on alles kaheksa, algkoosseisu mahtusid neist pooled (Aleksei Matrossov, Artjom Škinjov, Irie ja Deniss Poljakov).

Klubist lahkusid eelmise tšempionaadi parim väravakütt Tristan Koskor, kaitsjad Kauan, Aleksandr Kulinitš, Alex Markovic ja Aleksandr Nikolajev, poolkaitsjad Reginald, Harlin Suarez ja Daniil Tarassenkov ning ründaja Aleksandr Volkov. Seni on juurde toodud kaitsjad Šalva Burjanadze, Aleksandr Ivanjušin ja Grigori Mitsuk, poolkaitsjad Vaja Nemsadze ja Beglarišvili ning ründajad Sergo Kuhhianidze ja Landry Kabore. Testitakse Mark Edurit ja Kelsey Egwut (mõlemad kaitsjad) ning Leonardo Rolonit ja Taaniel Ustat (mõlemad ründajad).

"Mul on oma nägemus sellest, milliseid mängijaid teatud positsioonidele tahan," lausus Eremenko. "Olen väga õnnelik, et Zaka (Beglarišvili – M. S.) meiega liitus. Hakkasime detsembris vaatama, keda tuua. Mitu mängijat on käinud testimas, aga kui olen näinud, et nad pole päris sellised, keda tahan, siis me pole neile lepingut pakkunud."

Ta jätkas: "Näiteks kontrollivad poolkaitsjad peavad olema hea platsinägemise ja sööduoskusega, box to box poolkaitsjad peavad olema hea tööraadiusega, ründajad peavad olema kiired ja üks-ühele olukordades head. Selleks tõime ka Kabore ja Kuhhianidze – nad on kiired ja osavad mängijad, kes oskavad rünnakuid lõpetada."

Aleksei Eremenko. Foto: Brit Maria Tael

Eremenko lisas, et klubi soovib veel vähemalt ühte kaitsjat ja ääreründajat. "Meiega on liitunud viis välismängijat, seega saame ühe või kaks veel tuua," ütles ta. "Lisaks otsime eestlasi, kes muudaks meid paremaks. Tahame pikka pinki. Üle-eelmisel aastal polnud meil piisavalt sügavust, et teha tulemust. Meil oli võib-olla 11 head meest, nüüd peab olema rohkem. Meil on küll asjalikud noored, aga nad esindavad duublit, osad veel lisaks U19 meeskonda. Pisut hull oleks, kui nad mängiksid mitmes võistkonnas korraga. Peame nende koormust kontrollima."

Ka Burdakov andis mõista, et klubi hoiab eestlastel silma peal, aga küsimusele, kes on preagu sihikul, ta ei vastanud. "Eesti turul on palju mängijaid," ütles tegevjuht. "Vaatame, kas keegi on vaba või tekib mingi laenuvariant. Üleminekuakna lõpuni on kaks nädalat, seega aega on. Okei, ideaalis võiksime mängijad paika saada juba tulevaks nädalavahetuseks, aga jah."

Uus koosseis pole meeskonnavaimu nõrgendanud, pigem vastupidi

Beglarišvili peab Transi trumbiks tugevat meeskonnavaimu, mis ilmutab end nii trennides kui ka mujal. "Ütlen ausalt, et kui tulin siia, siis ma ei oodanud sellist vastuvõttu – tundsin juba esimesel päeval, nagu oleksin Transis mänginud mitu aastat," kiitis Beglarišvili klubis valitsevat atmosfääri. Ta lisas, et mängijad on üksteise eest väljas ning eesmärk on ühine – kõik tahavad teha tulemust.

Eremenko oli grusiiniga ühel meelel. "Meil on kokkuhoidev punt, mängijad tahavad areneda ning tasakaal noorte ja vanemate meeste vahel on paigas," sõnas ta. "Võistkonna juures on tore ka see, et isegi testitavad, kes võib-olla ongi meiega ainult nädala, võetakse kiiresti omaks – kedagi ei jäeta riietusruumis üksi."

Positiivset õhkkonda on näha olnud ka hooajaeelsetes mängudes. Lisaks sellele, et pallurid annavad platsil endast kõik, võib pärast matše kohata mitmeid õnneliku näoilmega narvakaid. Eriti on sellega silma paistnud Eremenko, kes on tihti lõbusas tujus ning hoiab vestlustes au sees ka huumorit – näib, et kuigi meeskonnal on kõrged eesmärgid, siis pinges nad pole.

Treeningtingimused on jätkuvalt kõike muud kui normaalsed

Pea iga Eesti jalgpalliga kursis olev inimene teab, et kui teised kõrgliigaklubid teevad hooaja ettevalmistust täismõõtmetega hallis, siis Transil seda võimalust pole. Ida-Virumaa suurim vutiklubi veetis esimese trenninädala saalis, seejärel hakkas kasutama enda minihalli, kus on vaid veerand väljakut. Kui kõik läheb plaanipäraselt, saavad narvakad valmistuda järgmiseks hooajaks normaalsetes tingimustes.

"Loodame, et lõpuks ehitatakse Narvas ka jalgpallihall," ütles Eremenko. "Oleme treeninud saalis ja väikeses hallis. Aga see hall on selline, et kui väljas on miinus 12 kraadi, siis sees on miinus 15 – tekib külmkapiefekt. Ja väljakukvaliteet on kah halb. Usun, et normaalsetes tingimustes oleksime kõvasti paremad."

Olgu need tingimused, millised on, Trans treenib kõvasti ning vabandusi ei otsi. Esmaspäeviti on neil kaks trenni (esimene palliga, teine üldfüüsiline), teisipäeval kaks pallitrenni, kolmapäeval taastutakse koos pilatese ja saunaga, neljapäeval on taas kaks pallitrenni, reedel on üks pallitrenn, laupäeval mängitakse ning pühapäeval puhatakse. "Mängijad on sõdalased (inglise keeles warriors – M. S.), sest nad peavad kaks korda päevas miinus 15 kraadiga treenima ja palli lööma. Sellistes tingimustes tegutsemiseks pead olema sõdalane," naeris Eremenko.

Beglarišvili lisas: "Väga suur au kogu meeskonnale! Narvas kahjuks pole sellist halli, nagu on näiteks Viljandis. Tahaksime endale ka sellist, kuid mis teha. Meie tingimustes treenimine pole lihtne, aga kiidan mängijate, treenerite ja staff'i suhtumist – võtame oma võimalustest viimast."

Trans veedab nädala Haapsalus. Foto: JK Narva Trans / Facebook

Ettevalmistusse jäänud lüngad soovitakse täita Haapsalus

Trans läks pärast laupäevast treeningmängu Haapsallu laagrisse, kus viibib nädala. Sama tehti ka 2022. aastal. "Seal on jalgpallihalli näol väga head tingimused," rääkis Eremenko. "Mängijad saavad koos olla ja me saame nädal otsa taktikaga tegeleda. Kolmapäeval on meil treeningkohtumine kohaliku meeskonna Läänemaa JK-ga."

Eremenko ütles, et laagris on ka klubi noormängijad, kes käisid teisipäeval Tallinnas mängimas, pärast mida tulid teiste juurde tagasi. "Esindusmeeskonna mäng on juba päev hiljem, seega peame mõtlema. Ma ei taha kellelegi täismängu anda, sest juba pühapäeval mängime ju Floraga," lausus ta.

Lisaks selgub laagris, kes on algaval hooajal meeskonna kapten. "Kogu meeskond osaleb anonüümsel hääletusel, kus annab ühele mehele kolm häält, teisele kaks ja kolmandale ühe. Pärast loen hääled kokku ja panen paika, kes on kapten, kes abikaptenid. Mängijad valivad, mina pesen käed puhtaks," naeris Eremenko.

Pühapäeval sõidetakse Viljandisse, et kohtuda Floraga. Nädal pärast seda algab liigahooaeg. Milliseks kujuneb 2024. aasta tšempionaat, mehed ennustada ei osanud. Küll aga tõdes Burdakov, et Levadia tundub paberil kõige tugevam. "Flora on kõvasti muutunud, meeskond on noorem. Levadia aga säilitas tuumiku ning tõi mõned mehed juurde. Arvan, et Floral saab tiitlikaitsmine olema raske, samas Levadia jaoks on see superšanss," arutles tegevjuht.

Meeskonna staar – Zakaria BeglarišviliFoto: Marit Stepanova

"Zaka kohta pole vaja midagi öelda, tema klassi teavad kõik," iseloomustas Burdakov Beglarišvilit. Ja peab tõdema, et vahel polegi pikka juttu tarvis teha, piisab ühest lausest. Poolkaitsja on mänginud Premium liigas kokku 308 mängu, löönud 139 väravat ja andnud 120 väravasöötu. Viimati, kui ta Eestis mängis ehk 2022. aastal, lõi ta 21 väravat ja andis seitse resultatiivset passi – tsiteerides klassikuid, siis pole paha!

Hooajaeelsete mängude põhjal võib öelda, et mees on endiselt väga osav. Kuigi ta on ainult ühe värava löönud, siis platsil on teda pidevalt näha. Ja noh, tema ainus tabamus oli tõeline kunstiteos – mees mängis Daugavpilsi kaitsjatest mööda ja tõstis palli kasti otsast kõrge kaarega üle kindamehe. Selline sooritus näitab klassi!

Foto: Katariina Peetson / Jalgpall.eeKellel silma peal hoida? Mark Maksimkin

Transi kasvandik Maksimkin, kes debüteeris Premium liigas alles eelmisel aastal, suutis võistkonnas üsna kiiresti kanda kinnitada. Tema arvele jäi liigas 22 mängu ja kaks väravat. Kusjuures viimane tabamus, kui 20-aastane poolkaitsja virutas palli Tallinna Kalevi vastu kaugelt ristnurka, valiti septembrikuu parimaks.

Burdakov tõi noortest välja ka 17-aastase Aleksandr Jegorovi, ent lausus, et ootab Maksimkinilt sel aastal veel rohkem. "Ta tegi eelmisel hooajal suure sammu edasi ning treeningmängude põhjal tundub, et ta on veel paremaks läinud," kiitis tegevjuht.

Maksimkini üheks tugevuseks on mitmekülgsus. Ta mängis eelmisel hooajal nii keskkaitses kui ka poolkaitses, algava hooaja eel on Eremenko kasutanud teda ka vasakkaitses, kust ta on mängu ülesehituses liikunud keskväljale. Hooaja käigus saab olema põnev näha, kuidas treener noort mängumeest kasutab.

Suurim küsimärk – kas Taliliiga tuhh kandub hooaega edasi?

Trans on olnud Liivimaa Taliliigas Premium liiga klubidest kõige edukam. Kui kaheksa klubi võtsid lätlaste vastu ühe võidu ja Tartu Tammeka ei saanud sedagi, siis narvakad kirjutasid enda arvele kolm triumfi. Vormi vaadates võiks pakkuda, et piirilinna mehed mängivad uuel hooajal kõrgetele kohtadele, aga tekib küsimus, kas see tuhh, mis neil hooaja eel on olnud, jääb püsima.

Transi puhul räägitakse pidevalt, et kunagi ei tea, kui stabiilselt nad suudavad esineda – vahel võidetakse mitu mängu järjest, siis kaotatakse kõigile. Taliliigas on mängitud väga südikalt ning koos võitudega tekib tunne, et äkki on tuuled pöördunud ning Trans suudabki taas mängida kõrgetele kohtadele. Aga mis juhtub siis, kui tulevad esimesed valusad kaotused?

Kas tugev meeskonnavaim säilib ning suunab rattad tagasi rööbastele või hakkab kogu asi logisema ning trajektoor kisub tabeli alumise otsa poole? See on küsimus, mis saab vastuse hooaja käigus. Aga üks asi on selge – Trans näeb kõvasti vaeva, et naasta sinna, kus oldi 21. sajandi esimesel kümnendil.

JK Narva Trans
Peatreener: Aleksei Eremenko
Abitreenerid: Aleksei Jagudin ja Maksim Gruznov
Füsioterapeut: Vladislav Vesselov
Arst: Stanislav Fetissov
Kaptenid: pole veel valitud
EJL-i stipendiaadid: Viktor Kudrjašov, Aleksandr Jegorov, Jegor Žuravljov, Oleg Gonsevitš, Denis Sibul, Valeri Šantenkov
Eelarve: 765 000 eurot (kogu klubi)
Koduväljakud: Narva Kreenholmi staadion ja Narva Kalev-Fama staadion
Meeskonna värvid: punane ja sinine
Duubelvõistkond: JK Narva Trans U21 (Esiliiga B)
Kodulehtwww.fctrans.ee
Esimene mäng (ühtlasi ka Soccernet.ee telemäng): 2. märtsil kell 14.30 vs. Tallinna Levadia

Koosseis:

Väravavahid: Alekesei Matrossov, Aleksandr Kraizmer, Mark Zahharov.
Kaitsjad: Aleksandr Ivanjušin, Šalva Burjanadze, Artjom Škinjov, Mark Edur*, Kelsey Egwu*, Deniss Sibul, Maxim Stepanov, Grigori Mitsuk, Sergei Kondrattsev, Oleg Gonsevitš, Valeri Šantenkov.
Poolkaitsjad: Zakaria Beglarišvili, Vaja Nemsadze, Irie, Mark Maksimkin, Viktor Kudrjašov, Aleksandr Jegorov, Deniss Poljakov, Jegor Žuravljov.
Ründajad: Landry Kabore, Sergo Kuhhianidze, Leonardo Rolon*, Taaniel Usta*.

* - testimisel.

Eeldatav algkoosseis:

Foto: Sharemytactics.com

Talvised koosseisumuudatused:

Sisse:

Zakaria Beglarišvili (poolkaitsja, Gagrast) liitus klubiga.
Šalva Burjanadze (Gruusia keskkaitsja, Gagrast) liitus klubiga.
Landry Kabore (Burkina Faso ründaja/äärekaitsja, Sol FC-st) saab sügisel sõlmitud kahe-aastane lepingu järel nüüd võistkonda esindada.
Sergo Kuhhianidze (Gruusia ründaja, Gori Dilast) liitus klubiga.
Aleksandr Ivanjušin (äärekaitsja, Harju Laagrist) liitus klubiga.
Grigori Mitsuk
 (kaitsja, Alliance'ist) on klubisse registreeritud.
Vaja Nemsadze (Gruusia poolkaitsja, Dusheti Aragvist) liitus klubiga.

Lahtine:

Mark Edur (äärekaitsja, Harju Laagrist) on testimisel.
Kelsey Egwu (Kanada kaitsja, Toronto FC duublist) on testimisel.
Leonardo Rolon (Argentina ääreründaja, Kelantanist) on testimisel.
Taaniel Usta (ründaja, Harju Laagrist) on testimisel.

Välja:

Kauan (Brasiilia keskaitsja) lahkus klubist.
Tristan Koskor (ründaja) lahkus klubist ja siirdus Itaaliasse.
Aleksandr Kulinitš (kaitsja) lahkus klubist ja osales Taliturniiril Maardu eest.
Alex Markovic (Serbia-Ungari keskkaitsja) lahkus klubist.
Aleksandr Nikolajev (äärekaitsja) laen Legionist lõppes ja liitus Kaljuga.
Gleb Pevtsov (ründaja) lahkus klubist ja liitus Kuressaarega.
Reginald (Prantsusmaa poolkaitsja) lahkus klubist.
Harlin Suarez (Kolumbia poolkaitsja) lahkus klubist.
Daniil Tarassenkov (äärepoolkaitsja) laen Legionist lõppes ja liitus Kaljuga.
Aleksandr Volkov (ründaja) lahkus klubist ning mängis Taliturniiril Maardu ja FC Tallinna eest.

Hooajaeelsed mängud:

13.01. Nõmme Kalju FC (PL) - JK Narva Trans 1:0 
19.01. FK Tukums 2000 (LAT) - JK Narva Trans 2:5 (Sanchez, Smirnov, Poljakov, ov. Baumanis, Kabore)
27.01. FK Metta (LAT) - JK Narva Trans 0:3
03.02. JK JK Narva Trans - Grobinas SC/LFS (LAT) 4:1 (Maksimkin, Jegorov, Kuhhianidze 2)
09.02. JK JK Narva Trans - FA Šiauliai (LT) 3:2 (Kuhhianidze, Maksimkin, Burjanadze)
17.02. JK Narva Trans - BFC Daugavpils (LAT) 2:0 (pen. Kuhhianidze, Beglarišvili)

Võit; viikkaotus.
LAT - Läti kõrgliiga
; LT - Leedu kõrgliiga; PL - Premium liiga.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
PREMIUM LIIGA UUS VOOR
VAATA JÄRELE: Levadia jäi Vapruse kaitse murdmisega hätta  (galerii!)
SKOORIVAD EESTLASED
OTSUSED
Videokohtunik | Kogu tõde karikaderbist! Pärnus pingutati käepenaltiga üle
ELUST KESET KANALEID
Eesti väravavaht elust kanalite linnas: elu pikimad jalutuskäigud, ootamatud võimalused ja vanema venna mõjutused
Ajalugu teinud Gruusia jalgpallitähed astusid koos oma rahvaga poliitikutele vastu: käi p****, Venemaa!
LEVERKUSENI MUINASJUTT
Pikk ette (ja ise järele) | Kes otsustab asju Nõmme Unitedis?
MÕTTEAINET
INGLISMAA JUTUD
Udune Albion | Liverpool ja Arsenal jäägu massidele, gurmaanid vaatavad Wrexhamit!
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
8
7
1
0
26:3
22
2.
Paide Linnameeskond
8
5
0
3
15:9
15
3.
Nõmme Kalju FC
6
4
1
1
14:7
13
4.
Tartu JK Tammeka
7
3
2
2
10:5
11
5.
Tallinna FC Flora
7
3
2
2
13:11
11
6.
JK Tallinna Kalev
8
2
3
3
11:13
9
7.
FC Kuressaare
6
2
0
4
8:19
6
8.
Pärnu JK Vaprus
7
1
1
5
7:15
4
9.
FC Nõmme United
7
1
1
5
3:12
4
10.
JK Narva Trans
6
1
1
4
7:20
4
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID