Abraham siin, Abraham seal, Abraham iga nurga peal (0)

Chelsea 5:2 võidus Wolverhamptoni üle tuleb peamine jututeema reserveerida Tammy Abrahamile: noor ründaja virutas kokku neli väravat, neist kolm vastastele ja ühe endale.

Otsa tegi lahti noor kaitsja Fikayo Tomori - kõik Chelsea liigaväravad sel hooajal on löödud noorte (Tomori, Abraham, Mason Mount) poolt! -, kuid siis algas Abrahami tähetund. Esimene parema jalaga, teine peaga, kolmas pärast plahvatuslikku sööstu taas parema jalaga ja neljas puusaga - nurgalööki kaitstes seisis Abraham joonel ja Kepa tõrjus palli talle mõnelt meetrilt pihta.

Potentsiaalselt keeruline võõrsilmäng tugeva vastasega kujunes nii hoopis Chelsea jõudemonstratsiooniks ja pani ilmselt lukku ka mõne kriitiku suu. Sarnaselt talitas samuti viletsa hooaja algusega inimestele hambusse jäänud Tottenham, kes lõi Crystal Palace'i puuri täis juba esimesel poolajal.

Enesekindluse taastamiseks vajalikud punktid noppis ka Manchester United, kellele piisas Leicesteri vastu Marcus Rashfordi penaltist. Kõik kolm suurt on nüüd kaheksa punkti peal.

Wolverhampton - Chelsea 2:5 (0:3)
59. ov. Tammy Abraham, 85. Patrick Cutrone - 31. Fikayo Tomori, 34., 41., 55. Tammy Abraham, 90+6. Mason Mount

Tottenham - Crystal Palace 4:0 (4:0)