AIK-le said kuu aja jooksul kolmandat korda saatuslikuks lõpuminutid (0)

Karol Mets. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Karol Metsa koduklubi Stockholmi AIK kaotas Rootsi kõrgliigas viimase kuu aja jooksul kolmandat korda punkte lõpuminutitel.

28. juunil jäi AIK Malmö vastu viimase minuti penaltist, mille põhjustas eestlane, võiduta. 2. juulil sai meeskond üleajal sündinud Metsa omavärava tõttu Göteborgilt kaotuse. Täna läks AIK kaks korda juhtima, aga piirdus Varbergi vastu 2:2 viigiga. Vastased vormistasid lõppseisu 89. minuti penaltist, kui karistusalas oli vea teinud Robin Tihi. Mets tegi täismängu ja sai oma hooaja neljanda kollase kaardi.

9 kohtumisega 12 punkti teeninud AIK paikneb hetkel liigatabelis üheksandal kohal.