Ajax ja Tulevik alustasid naiste Taliturniiri viigiga (0)

Tuleviku ja Suure-Jaani Ühendnaiskond. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste B-Taliturniiri esimeses kohtumises tegid Tallinna Ajaxi ja Paide ÜN ning Tuleviku ja Suure-Jaani ÜN 1:1 viigi.

Mõlemad väravad löödi esimesel poolajal. Anastasija Fjodorova viis Ajaxi juhtima, Teisi Toomsalu viigistas.

Ajax võitis eelmisel hooajal esiliiga, teenides pääsme kõrgemale tasandile. Tulevik sai mullu meistriliigas kuuenda koha.

Protokoll (EJL-i kodulehelt):

6. märtsil kell 16.00 Infoneti hallis

Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN - JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN  1:1 (1:1)