Aland alistas lähirivaali ning Raadiku ja Aarna medalilootus püsib elus (0)

Pille Raadiku ja Signy Aarna koduklubi Aland United sai Soome naiste meistriliigas hooaja kaheksanda võidu, kui võõrsil alistati lähirivaal Helsingi PK-35 3:1.

Aland haaras juba esimesel minutil juhtohjad ja suurendas eduseisu 15. minutil. PK35 lõi esimese poolaja esimesel üleminutil ühe värava tagasi, aga Aland taastas kohe teise poolaja alguses kaheväravalise eduseisu, millega mäng ka lõppes. Raadik kuulus Alandi algkoosseisu ja vahetati välja 84. minutil. Aarna sekkus vahetusest 61. minutil, kui kõik väravad olid löödud.

Aland United asub kolm vooru enne hooaja lõppu 28 punktiga neljandal ja edestab tänast vastast kaheksa punktiga. Aland kaotab kolmandale kohale nelja ja teisele kohale kuue punktiga, kuid on pidanud mängu rohkem. Liider Kuopio Palloseura on Alandi jaoks püüdmatus kauguses.