TV

Aland lõpetas hooaja võiduga, MyPA kaotusega (0)

Pille Raadik ja Signy Aarna. Foto: Brit Maria Tael

Kui eile lõppes meeldejääval moel Soome kõrgliiga 2019. aasta hooaeg, siis täna jõuti lõpule mängudega Soome naiste meistriliigas ja esiliigas.

Aland United sõitis külla TiPS-ile, keda vooru eel edestati kahe punktiga. Seega piisas Ahvenamaa naiskonnale kolmanda koha kindlustamiseks viigist. Aland võitis mängu 8. minuti väravast 1:0.

Signy Aarna vahetati välja 70. minutil, Pille Raadik tegi kaasa kõik 90 minutit. Aarna arvele jäi tänavu 21, Raadikule 22 mängu. Mõlemad lõid ühe värava.

Soome esiliigas läks MyPA viimases voorus külla Hakale. Võõrustajad võitsid avapoolaja 2:0 ja kogu mängu 2:1. Maksim Gussev mängis kogu kohtumise, Kaarel Usta koosseisu ei kuulunud. Usta arvele jäi sel hooajal 25 liigamängu ning üks värav. Gussev lõi kümne mänguga kaks väravat.

Haka tõusis uueks hooajaks Soome kõrgliigasse, MyPA sai eelviimase koha ning pääses aste madalamale langemisest. Kotka TP, kelle ridades käis sel hooajal kolmes mängus platsil ning lõi ka ühe värava Taaniel Usta, lõpetas hooaja neljandana.