Allegri: Costa saab Juventuselt trahvi (1)

Douglas Costa. Foto: Juventuse Twitter

Torino Juventuse peatreener Massimiliano Allegri avaldas pettumust, et tema hoolealune Douglas Costa sülitas mängus Sassuolo vastu Federico Di Francescole näkku ning kinnitas, et brasiillane saab kindlasti ka klubi poolt karistuse.

Juventus läks selles kohtumises 65. minutiks Cristiano Ronaldo kahe värava toel 2:0 juhtima. Alles üleajal õnnestus Sassuolol kaotusseisu vähendada, kui täpne oli Khouma Babacar. Lõpp kujunes aga inetuks, sest Costa ja Di Francesco vahel algas sõnelus, mis päädis lõpuks sellega, et Juventuse mängumees sülitas AS Roma peatreeneri pojale suhu. Videokorduse ruumist anti peakohtunikule Daniele Chiffile toimunud intsidendist koheselt märku ning otsus oli selge: Costale punane kaart.

"Ta saab kindlasti Juventuselt trahvi, see on ainus mõistlik samm. Olin tema reaktsioonist üllatunud. Lasime endale värava lüüa, teenisime punase kaardi ja nüüd ka mängukeelu, mis saab olema ilmselt pikk," kirjeldas Allegri. Ta lisas, et Costa poleks tohtinud provokatsioonidele alluda, isegi kui need tulid Di Francesco poolt.

"Oleksime võinud lüüa ka kolmanda värava, kuid selle asemel hakkasime individuaalselt mängima. Püüdsime kõigist mööda triblada. Kokkuvõttes saadki sellise olukorra, nagu Douglas Costa puhul."

Brasiillasele määratakse Itaalia meedia arvates vähemalt kolmemänguline keeld, mis tähendab, et Juventusel tuleb mulluse hõbedameeskonna Napoliga vastamisi minna oma ääreründajata. Lisaks sülitamisintsidendile oli Costa ka oma küünarnuki ja pea käiku lasknud, mis jäi vilemehele märkamata. Kui see võetakse samuti arvesse, siis usutavasti peab endine Müncheni Bayerni mees leppima koguni viiemängulise keeluga.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EESTI KOONDIS BELFASTIS
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all
NOORTEKOONDISED
Noortekoondiste tulemuste kõver luubi all (2)