Alles Atleticot üllatanud Celta toodi maa peale tagasi (väravad!) (0)

Hispaania kõrgliiga neljanda vooru viimane kohtumine Girona ja Celta de Vigo vahel pakkus põnevusetenduse, millest võitjana väljus Kataloonia klubi.

Celta jaoks oli tänavune hooaeg suurepäraselt alanud, sest ühtegi kaotust veel kolme vooruga kirjas polnud ning Barcelona ja Real Madridi järel paikneti kolmandal tabelireal. Seejuures oli ette näidata ka 2:0 võit Atletico Madridi üle. Mullune kümnes Girona asus nelja punktiga 15. kohal ja võit Celta üle oleks nad esiseitsmesse viinud.

Uruguay koondise ründaja Cristhian Stuani avas 22. minutil Girona poolelt skoori. Vastus oli olemas aga Hispaania koondise ründemehele Iago Aspasel, kuid poolajale said võõrustajad siiski minna eduseisus, sest 37. minutil oli täpne keskkaitsja Pedro Alcala.

Stuani sai teise poolaja alguses taas palli võrku saata ning paistis, et kaheväravalisest kaotusseisust ei suuda Celta enam välja tulla. Normaalaja viimastel hetkedel vähendas aga külaliste kaotusseisu minimaalseks Southamptonist laenule siirdunud Sofiane Boufal. Närvilisust jagus ning Celta keskkaitsja Gustavo Cabral teenis teisel üleminutil veel punase kaardi. Vähemuses olles enam viigiväravani ei jõutud ja nii sai Girona ikkagi oma tahtmise.