Ametlik: Kalju palkas äärekaitsesse Ukraina noortekoondistes mänginud mehe (0)

Andri Markovitšil on kirjas mängud nii Ukraina kõrgliigas kui ka noortekoondistes. Foto: lviv.ua

Nõmme Kalju teatas, et sõlmis hooaja lõpuni kestva laenulepingu Lvivi Karpatõle kuuluva Ukraina endise noortekoondislase Andri Markovitšiga.

22-aastane äärekaitsja tuli Kaljusse testimisele paari nädala eest ning näitas kontrollmängudes head taset. Ukraina kõrgliigas ta Sergei Zenjovi endises koduklubis Karpatõ eest läbimurret ei teinud, viibides eelmise hooaja laenul riigi esiliigas Vinniki Ruhis. Enne seda käis ta laenul ka Valgevene kõrgliigas Naftanis.

Lisaks sellele on Markovitšil ette näidata hulgaliselt mänge erinevate vanuseklasside noortekoondistes, sealhulgas U19 Euroopa meistrivõistlustelt. Kaljus hakkab ta kandma särki numbriga 26.

"Otsisime täiendust paremasse kaitsesse ja Andri näol oleme selle leidnud. Kontrollmängudes näitas äärekaitsja ennast tõelise võitlejana ja usume, et ta suudab meil mängijana areneda ning aidata Kaljut oma eesmärkide täitmisel," kommenteeris uut liitumist Nõmme Kalju abitreener Sergei Terehhov.

REKLAAM

Markovitš: "Mul on väga hea meel, et liitusin just Kaljuga. Loodan, et kohanemine ei võta kaua aega ning suudan ennast heast küljest näidata. Minu eesmärgiks on võita tiitel."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Sõprusest ja reetmisest
MUSTA MÕTISKLUSED
PREMIUM LIIGA
PIKEMALT
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID