Ametlik: Mets liitus Rootsi valitseva meisterklubiga (lisatud video) (5)

Karol Mets. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets (25) sõlmis Rootsi valitseva meisterklubi Stockholmi AIK-ga lepingu, mis kestab 2021. aasta lõpuni.

"Olen äärmiselt rahul võimaluse üle tulla AIK-sse ja Stockholmi. Ootan põnevusega kohtumist uute tiimikaaslaste, personali ja AIK fännidega ning võimalust näidata oma oskusi jalgpalliplatsil," kommenteeris Mets oma uue koduklubi kodulehele.

AIK spordidirektor Björn Wesström ütles omaltpoolt: "Karolil on olemas kvaliteet, mida oleme oma mängu tugevdamiseks otsinud. Tema iseloom seab kõrged nõudmised nii talle endale kui ka teda ümbritsevale. Värbamisprotsessi jooksul on ta välja näidanud suurt tahet AIK-ga liituda. Oleme õnnelikud, et ta on nüüd meiega, ning ootame põnevusega koostööd klubi jätkuva edukuse nimel."

AIK vajas 31. märtsil algava uue liigahooaja eel keskkaitses asendust Robin Janssonile, kes siirdus USA-sse Orlando Citysse.

Eelnevad kaks aastat mängis Mets Hollandi kõrgliigaklubis Breda, kes paikneb praegu liigatabelis viimasel kohal. Eredivisies jäi eestlase arvele 40 mängu ja üks värav.

Breda kirjutas oma kodulehel, et kuna Mets oli esitanud lahkumissoovi 1. märtsil, mil järgmise matšini jäi vaid üks päev ja mil Hollandi üleminekuaken oli võimalike asenduste toomiseks juba suletud, siis nõudis klubi AIK-lt väärilise üleminekutasu, mis ületas kolmekordselt seda summat, millega Eesti kaitsja oli Bredasse läinud.

Väidetavalt on Metsa tänase ülemineku hind 300 000 eurot.

Metsa ingliskeelne videointervjuu AIK-le:

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (5)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
OTSEPILT: Kas Eesti noored panevad Prantsusmaale kõvemini vastu?  (kell 17!)
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Eesti alustab 14. valiktsüklit vähemänginud kaitsjatega, kuid kindla plaaniga
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Asi klaar: Koskor leidis uue mängupaiga Islandilt
KALJU TEEB AJALUGU
Kalju asutab esimese Eesti klubina e-jalgpalli meeskonna
SOCCERNET.EE BELFASTIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID