Andrejev debüteeris saalis kahe värava ja superkarikavõiduga (0)

Nikita Andrejev. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Sel suvel profikarjääri lõpetanud ja Tallinna Levadia abitreenerina tööle asunud Nikita Andrejev (33) debüteeris täna ametlikel saalijalgpallivõistlustel, aidates oma kahe väravaga Viimsi Smsraha superkarikavõiduni.

Valitsev Eesti meister ja karikavõitja Viimsi alistas superkarikafinaalis Tartu Ravens Futsali 5:2. Kui pool teisest poolajast oli mängitud, särasid tablool veel viiginumbrid 2:2, aga seejärel lisas Viimsi kolm väravat juurde.

Lisaks Andrejevile said võitjatest jala valgeks Sergei Kostin, Edwin Stüf ja Artur Makarov. Ravensi mõlemad väravad lõi Temari Nuuma.