Antonov mängis Baranovist vähem, aga rõõmustas rohkem (0)

Armeenia kõrgliigas läksid vastamisi Ilja Antonovi tööandja Ararat-Armenia ja Nikita Baranovi koduklubi Alaškert. Mänguaja poolest jäi peale Baranov, kuid vahetusest sekkunud Antonov võis rõõmustada 2:0 võidu üle.

Skoori avas esimese poolaja keskel kauglöögist Armeenia koondislane Petros Avetisjan ning lõppskoori vormistas 87. minutil vasturünnaku järel Roheneemesaarte ründaja Mailson. Antonov tuli platsile 73. minutil. Alaškerti poolel mängis Baranov 90 minutit ja sai 77. minutil rünnaku peatamise eest kollase kaardi.

Liigatabelis on Ararat-Armenia teisel real, liidrist Jerevani Araratist kolme punkti kaugusel, ent omab kahte mängu varuks. Alaškert on neljas, Ararat-Armeniast kolm punkti maas.