Antonovi tööandja lasi lähima konkurendi kaotusega kannule (0)

Ilja Antonov. Foto: Ararat-Armenia

Eesti koondise poolkaitsja Ilja Antonovi tööandjal Ararat-Armenial oli võimalik teha suur samm meistritiitli poole, kuid võõrsil kaotati 0:1 lähimale jälitajale Gjumri Širakile.

Võidu korral käristanuks Ararat-Armenia edu tabelitipus juba vähemalt kaheksale punktile. Kaotus tähendas aga, et nüüd jääb Širak neist maha vaid kolme punktiga. Kohtumise ainsa värava lõi 35. minutil Elevandiluuranniku ründaja Mory Kone. Väravaolukorras üritas vasaku äärekaitsja kohale sattunud ja Konega silmitsi jäänud Antonov apelleerida suluseisule, kuid selle kattis ära teises väljakuääres olnud meeskonnakaaslane.

Ararat-Armenia algkoosseisu kuulunud Antonov mängis seekord esimesed 45 minutit. Tema tööandjal on tabelis 45 ja Širakil 42 punkti. Kolmas on 39 punktiga Noah, ent neist võib homme mööduda Nikita Baranovi koduklubi Alaškert.  Hooaja lõpuni jääb Armeenia kõrgliigas veel neli vooru.

Poola esiliigas vandus Artur Pika tööandja Miedzi Legnica kodus 0:1 alla Nieciecza Termalicale. Pikk koosseisu ei kuulunud. Mõlemal on nüüd liigatabelis 39 punkti, sellega ollakse viiendal-kuuendal ehk kahel viimasel kõrgliiga üleminekumängudele viival kohal.