Menüü
Veebisait

Argentina järgmiseks juhendajaks pakutakse MM-il alagrupis langenud meest (1)

Ricardo Gareca. Foto: futebolenacion.com

Peamine kandidaat Jorge Sampaolist vabaks jäänud ametipostile Argentina koondise juures on MM-il Peruud juhendanud Ricardo Gareca, kirjutab Argentina meedia.

Enne Argentinaga tööle hakkamist pigistas Sampaoli maksimumi välja Tšiili kuldsest põlvkonnast ja ootused olid kõrged, kuid kodumaaga ajas ta lati maha. Ka Gareca on juba toonud õnne teistele, juhendades Peruu üle 36 aasta MM-ile, kus küll alagruppi pidama jäädi.

Argentina alaliidu president Claudio Tapia ei kavatse väidetavalt otsusega kiirustada ja laual on teisigi nimesid. Argentinaga 2006. aasta MM-il käinud Jose Pekermani leping Kolumbiaga saab peagi läbi, ka 2010. aasta MM-il juhendajatööd teinud Diego Maradona on oma kandidatuuri esitanud.

Argentina on üles kasvatanud terve plejaadi tipptreenereid, kuid näiteks Mauricio Pochettino (Tottenham) ja Diego Simeone (Atletico Madrid) ei ole La Nacioni väitel sugugi huvitatud Argentina koondisega kaasneva tsirkusega tegelemisest ja eelistavad töötada Euroopas klubijalgpalli juures.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

çeyrek altın kaç gram   •  
Serbest Piyasa Altın Fiyatları ... Çeyrek ve yarım altın'dan sonra tam altın kaç gram hakkında bilgilendirme konusu; https://www.ceyrekaltinkacgram.com/ ziynet eşyası olarak en çok tercih edilen

Sisene
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK