Arsenali lootused esinelikus lõpetada said järjekordse tagasilöögi (väravad!) (1)

Õnnetut hooaega tegev Londoni Arsenali meeskond pidi täna taas kaotuse vastu võtma, kui võõrsil ei suudetud üle mängida Newcastle Unitedit.

• Vaata mängu väravaid SIIT!

Neljapäeval läbi raskuste Euroopa liigas Moskva CSKA alistanud ja poolfinaali pääsenud Arsenali jaoks algas tänane kohtumine positiivsemalt, sest 14. minutil viis Alexandre Lacazette omad juhtima. Eduseisu said Kahurimehed nautida vaid veerand tundi, misjärel seadis viigi jalule Ayoze Perez.

Ränk eksimus Arsenali kaitsjatelt maksis 68. minutil valusalt kätte, kui ääreründaja Matt Ritchie viis kodumeeskonna 2:1 ette. Kohtumise jooksul enam kumbki pool väravani ei jõudnudki ja Newcastle alistas taas pärast 13 aastat St James' Parkil Arsenali meeskonna.

Meistrite liiga koht jääb Arsene Wengeri ja tema hoolealuste jaoks nüüd üpris püüdmatusse kaugusesse. Viis vooru enne hooaja lõppu on neljandat kohta hoidva Tottenham Hotspuriga vahe juba 13 punkti, mis tähendab seda, et kui Tottenham suudab teisipäeval Brighton & Hove Albioni vastu kolm punkti teenida, on Arsenali jaoks lootused kustunud. Tõsi, ainult Euroopa liiga võiduga saaksid nad ihaldatud koha Euroopas uueks hooajas endale, kuid esmalt tuleb poolfinaalis seljatada Atletico Madrid.