Artjunin sai Bulgaaria kõrgliigas võidu, Vaštšuk aga kaotusemaigulise viigipunkti (0)

Artjom Artjunini koduklubi teenis täna Bulgaaria kõrgliigas minimaalse võidu, Vaštšuki koduklubi andis väärtuslikud kolm punkti käest viimasel mänguminutil.

Artjom Artjonini tööandja Veliko Tarnovo Etar võitis koduväljakul tabelinaabrit Vratsa Botevit skooriga 2:1. Artjunin veetis kogu mängu vahetusmeeste pingil. Tabelis on Etar 27 punktiga seitsmendal kohal, vahetult 24 peal oleva Vratsa Botevi ees.

Bogdan Vaštšuki koduklubi Sofia Levski sai dramaatilises kohtumises kirja kõigest ühe punkti, kui võõrsil mängiti 2:2 viiki linnarivaal Sofia Septemvriga. Levski suutis kohtumist kahel korral juhtima minna, teisel korral üsna mängu lõpus, 80. minutil. Kaks minutit hiljem sai kodumeeskonna mängija punase kaardi. Kuni lõpuminutiteni tundus, et Levskil on justkui võit taskus, kuid neljandal üleminutil juhtus see kõige halvem - vähem kui kümme minutit mängus olnud Miroslav Budinov suutis oma hilise väravaga ühe punkti siiski koju jätta. Vaštšuk taastub endiselt vigastusest ja veel platsile ei naasnud. Bulgaaria kõrgliiga tabeli tipus on Ludogoretsil 44 punkti, CSKA-l 38 ja Levskil samuti 38. Sofia Septemvr püsib 11 punktiga eelviimasel ehk 13. tabelireal.