Augur kindlustas otsepääsme poolfinaali (0)

Vladislav Tšurilkin. Foto: Jana Pipar / EJL

Tallinna Augur Enemat purustas saalijalgpalli meistriliigas Narva Ganza 11:2 ja kindlustas otsepääsme poolfinaali.

Ganza skooris 10. minutil esimesena, aga vahemikus 13.-19. minutini tagus Augur kuus väravat. Ülejäänud tabamused sündisid teisel poolajal. Kohtumise resultatiivseim oli nelja väravaga Vladislav Tšurilkin.

Kolmapäeval selgitab Auguri ja Tallinna Cosmose omavaheline kohtumine, kumb neist põhiturniiri võidab. Põhiturniirilt otse poolfinaali pääsevad mõlemad.

Ganza jaoks tähendab tänane kaotus, et kohamängudele jõuda pole enam võimalik ning pidada tuleb meistriliiga üleminekumänge.