Avapoolaja väravateta viiki mänginud Vaprus küttis teisel Tarvale kiire sauna (0)

Esiliigas jätkab veenvalt Pärnu Vaprus, kes sai täna kodumurul 5:0 jagu Rakvere Tarvast.

Pärnu on nüüd kodusel muruväljakul pidanud kaks kohtumist ja mõlemas neist löönud viis väravat - erinevalt auvärava kirja saanud Tartu Welcost ei suutnud aga Tarva mängijad täna võrku sahistada.

Esimese poolaja järel oli 165 pealtvaataja ees peetud kohtumise seis veel 0:0, aga 47. minutiks oli skoor juba 2:0. Kübaratriki sai täna kirja Kristen Saarts, ühe lisasid veel Georg Grahv ja Ronaldo Tiismaa.

Tabelis püsib Vaprus jätkuvalt teisel kohal, täiseduga Legionist viie punkti kaugusel.