Balotelli saatis pallid latti ja Nice'i edasi ei suutnud vedada (0)

Euroopa liigas langes täna konkurentsist Prantsusmaa kõrgliigaklubi Nice, kui võõrsil Moskva Lokomotivile 0:1 kaotati.

Nädala eest kodus 2:3 kaotanud Nice tuli täna peale tuliselt ja nende nimekaim mängumees Mario Balotelli oli korduvalt aktsioonis. Eile Punasel väljakul Vladimir Putinit otsimas käinud Balotelli lõi esimese 20 minutiga kaks korda latti, kuid võrku ta sahistada ei suutnud.

Hoopis endine Venemaa koondisalne Igor Denisov, keda viimasel kahel aastal riiki esindama pole kutsutud, lõi 30. minutil ainsa värava ja sellele prantslased vastata ei suutnud. Lokomotiv on teine klubi, kes kaheksandikfinaali jõudnud. Esimesena sai sinna eile Moskva CSKA.

Moskva Lokomotiv - Nice 1:0 (1:0) - kokkuvõttes edasi Lokomotiv seisuga 4:2