Baranov ja Pjunik kütsid Lernajinile sauna ning said kirja nullimängu (0)

Nikita Baranov sai Artsahhi Lernajini vastu kirja täis- ja nullimängu. Foto: FC Pjunik / Facebook

Nikita Baranovi tööandja Jerevani Pjunik alistas Armeenia kõrgliigas Artsahhi Lernajini 6:0. Eestlane sai kirja täismängu.

Pjunik asus kohtumist juhtima 10. minutil, skoori tegi Edgar Malakjan. 32. minutil duubeldas eduseisu Hovhannes Harutjunjan, kuus minutit hiljem lisas Jonel Desire. Avapoolaeg lõppes 3:0.

Teiseil poolajal kulus väravaarve avamiseks üle 20 minuti - 66. minutil lõi Pjuniku neljanda Yusuf Otubanjo. Neli minutit hiljem andis oma panuse Artak Dashjan ning 88. minutil pani viimase palli vastaste võrku Mihhail Kovalenko.

Jerevani Pjunik hoiab liigatabelis 24 vooru järel 49 punktiga kolmandat kohta. Nende ees seisab 50 silmaga Ararat-Armenia, kuid neil on mäng lisaks. Tabeli tipus seisab 59 punktiga Urartu. Lernajin on 21 punktiga kaheksas ehk täpselt ohutsooni peal. Vahe üleminekumängude positsiooniga on neil neli.