Barcelona kohtumine peatati pealtvaataja tervisemure tõttu, Cadizi väravavaht viskas tribüünile defibrillaatori (0)

Cadizi väravavaht Jeremias Conan Ledesma defibrillaatoriga. Foto: Scanpix / Cristina Quicler / AFP

Barcelona oli Hispaania kõrgliiga kuuenda vooru mängus võõrsil Cadizi vastu 2:0 eduseisus, kui kohtumine 82. minutil peatati tribüünil pealtvaatajat tabanud tervisemure tõttu.

Mõlema meeskonna mängijad vaatasid murelikult, kui lõunatribüünil olnud fänn sai esialgsetel andmetel südamerabanduse. Cadizi väravavaht Jeremias Conan Ledesma jooksis aga defibrillaatoriga üle väljaku ja viskas selle tribüünile, kuhu peagi jõudsid ka meedikud.

Barcelona ei suutnud avapoolajal Cadizi väravalukku lahti muukida, aga lõi teisel poolajal lõpuks neli väravat. Enne mängu peatamist sahistas Frenkie de Jong 55. minutil ja Robert Lewandowski 65. minutil. Lewandowski nüüd viie mänguga Hispaania kõrgliigas löönud kuus väravat.

Kui mäng hiljem jätkus, siis Ansu Fati lõi kolmanda ja Ousmane Dembele neljanda värava ning Barcelona korjas järjekordsed võidupunktid, millega tõusti vähemalt ajutiselt Real Madridist mööda liidrikohale. Cadiz ei ole viie vooruga punktiarvet avanud.

Cadiz - Barcelona 0:4 (0:0)
55. Frenkie de Jong, 65. Robert Lewandowski, 86. Ansu Fati, 90+2. Ousmane Dembele