Barcelona varud panid meeskonna raskesse seisu (1)

Hispaania karikavõistlustel jäi raskesse seisu Bacrelona, kui kaheksandikfinaali avamängus Levantelt 1:2 kaotus vastu võeti.

Barcelona peatreener Ernesto Valverde andis oma põhilistele staaridele võõrsilmängus puhkust ning nii polnud Luis Suarez ja Lionel Messi isegi koosseisus. Varumehed aga tähtede vääriliselt ei esinenud ning juba 18 minutiga löödi neile kaks väravat. Eriti magus oli tabamus kindlasti Borja Mayorali jaoks, kes Barcelona suure rivaali Real Madridi kasvandik on ja kuninglikust klubist Levantes laenul. Katalaanide seisu tegi siiski palju mugavamaks Philippe Coutinho penaltist tulnud võõrsilvärav.

Päeva esimeses partiis astus ühe jalaga veerandfinaali Sevilla, kui võõrsil alistati 3:1 Athletic Bilbao. Real Betis ja Real Sociedad triikisid 0:0 viiki. Korduskohtumised peetakse nädala pärast.

Athletic Bilbao - Sevilla 1:3 (0:1)