Barcelona varumehed Leonesale erilist võimalust ei andnud (0)

Hispaania karika mängupäeva lõpetasid Barcelona ja Leonesa omavaheline duell, milles Barcelona varumehed kindlalt võidu koju tõid.

Juba 18. minutil viis Barcelona juhtima Munir El Haddadi. 23. minutil lisas omalt poolt värava Denis Suarez ja enne poolaja lõppu sai oma jala valgeks ka noortalent Malcom. Leonesa sai 54. minutil ühe värava tagasi, aga 70. minutil oli Denis Suarez taaskord täpne ja kindlustas Barcelona edasipääsu.

Villarreal tegi kodus võimsa hävitustöö ja lõi Almeria võrku lausa kaheksa väravat. Nendest neli sai enda nimele Karl Toko Ekambi ning Carlos Bacca panustas omalt poolt ka kahe väravaga.

Atletico Madrid sai kodus muretult jagu kolmandas divisjonis mängivast Sant Andreu meeskonnast. Teisel poolel väljakule tulnud Thomas Lemaril läks vaid kaks minutit aega, et värava kirja saada ning 55. minutiks oli Atletico juba kolme väravaga ees.

Atletico Madrid - Sant Andreu 4:0 (0:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Atletico 5:0

49. Andre Silva

Realiseerimata penalti: 49. Andre Silva (Sevilla)

Villarreal - Almeria 8:0 (4:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Villarreal 11:3
23., 30., 36., 47. Karl Toko Ekambi, 45., 83. pen. Carlos Bacca, 67. Gerard Moreno, 89. Raba

Barcelona - Leonesa 4:1 (3:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Barcelona 5:1
18. Munir El Haddadi, 26., 70. Denis Suarez, 43. Malcom - 54. Josep Sene

Real Valladolid - Mallorca 2:1 (0:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Valladolid 4:2