TV

Barcelonast lahkunud poolkaitsja lõi Juventuse eest esimese värava (0)

Valitsev meister Torino Juventus sai Itaalia kõrgliigas hooaja kümnenda võidu, kui kodumurul alistati Bologna 2:0.

Juventus haaras juhtohjad 15. minutil, kui Cristiano Ronaldo leidis keskväljal Arthur Melo, kelle kauglöök maandus rikošeti abil Bologna väravas. Eelmisel suvel Barcelonast Torinosse siirdunud 24-aastane brasiillane lõi Juventuse-karjääri esimese värava. Teisel poolajal säras 22-aastane ameeriklane Weston McKennie, kes realiseeris tabamuseks Juan Cuadrado nurgalöögi.

Olulised võidupunktid teeninud Juventus möödus liigatabelis Napolist ja Atalantast ning asub nüüd 36 punktiga neljandal kohal, kuid 34 punkti kogunud Napolil on mäng varuks. Eespool asuvad AC Milan (43 punkti), Milano Inter (41) ja AS Roma (37) on pidanud mängu rohkem. Bologna paikneb 20 punktiga 13. kohal, edestades väljalangemistsooni kuue punktiga.

Torino Juventus - Bologna 2:0 (1:0)