TV

Bayern alustas karikakaitsmist Ida-Saksamaal kindlalt (0)

Saksamaa karikavõistlustel vormistasid kõrgliigas mängivad Wolfsburg ja Müncheni Bayern esmaspäeva õhtul pääsu 32 parema sekka.

Wolfsburg pidi kurja vaeva nägema kolmandas liigas palliva Hallescheriga ning 3:3 viigiga lõppenud normaalaja järel mängiti terve lisaaeg arvulises vähemuses. Sellest hoolimata võeti lõpuks jõu ja klassiga oma.

Tiitlikaitsja Müncheni Bayern sõitis külla veel kümme aastat tagasi Bundesligas pallinud, kuid sel hooajal tugevuselt neljandas liigas mängivale Cottbusi Energie'le.

Bayern avas skoori pooltunni järel, kui Kingsley Comani pealöögi tõrjus esmalt võõrustajate väravavaht Lennart Moser, kuid ründajanina demonstreeris seejärel Robert Lewandowski. Teisel poolajal lõi Coman ise kauni värava ning skoori tegi ka Leon Goretzka. Üleminutitel pakkus kodupublikule penaltipunktilt rõõmu Berkan Taz.