Bayern kloppis Tottenhami nagu mitte keegi mitte kunagi varem (0)

Müncheni Bayern sõitis Londonisse tõestama, et noorenduskuuri läbinud meeskond on valmis tipptasemel kaasa rääkima. On, ja kuidas veel.

Meistrite liiga teisipäeva õhtu algas Real Madridi krahhiga Club Brugge vastu, aga see oli vaid kerge eelmäng hilisematele etendustele. Kõik algas Tottenhami jaoks kodumurul ideaalselt: nauditava, ründava jalgpalli saatel viis Heung-Min Son nad tosina minuti möödudes juhtima.

Bayernil kulus aga vaid 194 sekundit, et tabloo taas viigiseisu näitaks, Joshua Kimmich sättis kauglöögi täpselt Hugo Lloris' näpuulatusest välja ja posti äärde. See oli prantslasest puurilukule tormihoiatus eesootavast. Puhkepausile läks Bayern juba 2:1 eduseisus, poolaja viimasel minutil virutas palli alla nurka Robert Lewandowski.

Teine poolaeg oli aga suuresti Tottenhami kaitseliini ribadeks kiskunud Serge Gnabry etendus. Kaks kiiret väravat, millele Harry Kane vastas Tottenhamile uut lootust andnud penaltiga; kübaratriki vormistamine, veel üks Lewandowskilt ja veel üks Gnabrylt. Kõik muidugi nii täpselt sätitud, et Lloris'l polnud šanssigi. 2:7. Tottenham ei olnud varem mitte kunagi mitte üheski võistlusmängus koduplatsil puurist seitset palli välja võtnud, see tähendab 137-aastases ajaloos.

Kui Real kõrvale jätta, said teised soosikud oma koormaga pigem kenasti hakkama. Mauro Icardi esimene värav tõi Istanbulis võidu PSG-le, City eest sahistas Phil Foden, Atletico eest Joao Felix, kuivale ei jäänud ka Cristiano Ronaldo.