Bayern lasi endale lüüa kolm, aga väravamasin Lewandowski lõi rohkem (0)

Valitsev meister Müncheni Bayern oli Saksamaa kõrgliigas lähedal punktide kaotamisele, kuid Robert Lewandowski soovis maksimumi. Bayern sai kodus Berliini Hertha üle 4:3 võidu, mängu kangelaseks kerkis neli (!) väravat löönud Lewandowski.

Bayern haaras Lewandowski tabamuste toel 2:0 eduseisu, kuid mängis selle maha, sest 60. minutil skooris pealinnaklubi eest Jhon Cordoba ja 11 minutit hiljem Matheus Cunha. Lewandowski andis 85. minutil järjekordse tabamusega kaaslastele märku, et soovib kolme punkti, aga 88. minutil lõi Jessic Ngankam hoopis 3:3. Lewandowski ei andnud alla - Poola väravamasin teenis üleminutitel penalti ja mõistagi realiseeris selle ise.

Müncheni Bayern on tänavusel juba hooajal korra punkte kaotanud, kui tiitlikaitsjat šokeeris Hoffenheim. Seekord on punktid Allianz Arenal ning Bayern asub liigatabelis kuue silmaga neljandal kohal, eespool on seitse punkti teeninud Leipzig, Augsburg ja Frankfurdi Eintracht.

Wolfsburg - Augsburg 0:0

Müncheni Bayern - Berliini Hertha 4:3 (1:0)
40., 51. 85., 90+2. pen. Robert Lewandowski - 60. Jhon Cordoba, 71. Matheus Cunha, 88. Jessic Ngankam