Bayern lõi viis kolli ja tiitliheitlus sai uue alguse (0)

Robert Lewandowski. Foto: Müncheni Bayerni Twitter

Saksamaa kõrgliiga 24. voorus kasutas Müncheni Bayern edukalt Dortmundi Borussia reedese libastumise ära.

Pikka aega tabeliliider olnud Dortmund kaotas reedel üllatuslikult 1:2 Augsburgile ning see tähendas, et Bayerni võidu korral oleksid kaks Saksamaa suurklubi ühel pulgal. Bayern polnud viimases viies mängus erinevate sarjade peale kaotust pidanud tunnistama, Dortmund seevastu oli vaid ühe kohtumise võitnud. Head minekut näitas valitsev meister nüüdki kodumeeskonna Mönchengladbachi Borussia vastu.

Juba teisel minutil viis Javi Martinez Bayerni nurgalöögist juhtima ning peagi kahekordistas Thomas Müller eduseisu. Lars Stindli terav löök trahvikasti vasakult poolelt vähendas Mönchengladbachi jaoks poolajaks vahe siiski minimaalseks.

Teise kolmveerandtunni alustuseks sai jala valgeks Robert Lewandowski ning 75. minutil kasutas värava ees segaduse edukalt ära Serge Gnabry. Lõppskoori 5:1 vormistas Robert Lewandowski penaltist, mille oli põhjustanud Thorgan Hazard.