Bayern lõpetas kaotuste seeria (0)

Saksamaa kõrgliiga kaheksandas voorus suuri üllatusi ei tulnud - suure hävitustööga sai hakkama Dortmundi Borussia ja hilise võitudeta seeria lõpetas Müncheni Bayern.

Bayerni sangariks Wolfsburgi vastu sai Poola ründaja Robert Lewandowski, kes kahe väravaga Bayerni kindlalt juhtima viis. Wolfsburg lõi 63. minutil ühe tagasi, aga 72. minutil oli Lewandowski jälle aktsioonis ja andis ilusa söödu James Rodriguezele, kes kindlalt Bayerni 1:3 juhtima viis.

Dortmundi Borussia läks võõrsil vastamisi Stuttgartiga, aga juba 25 minutiga oli mäng Borussia kätes. Kolmandal minutil viis Dortmundi ette noor Inglismaa talent Jadon Sancho ja 23. minutil sai värava kirja Marco Reus. Vaid kaks minutit hiljem skooris heas hoos olev Paco Alcacer ja 85. minutil lisas veel ühe Maximilian Philipp.

Leverkuseni Bayer ei saanud kodus jagu Hannoverist ja pidi viigi jaoks lõpuminutiteni pingutama. 7. minutil teenis Leverkusen penalti, aga Wendelli löögi tõrjus Hannoveri väravavaht Michael Esser. Hannover läks kahel korral juhtima ja alles neljandal lisaminutil sai Leverkusen viigi kätte tänu Karim Bellarabi väravale.

Hoffenheim sai võõrsil kindlalt jagu Nürnbergist, kuigi vaheaega mindi kaotusseisus. 18-aastane Reiss Nelson säras kahe väravaga ja Hoffenheimi võidu kindlustas Adam Szalai.

Maximilian Eggestein tõstis Bremeni Werderi kahe väravaga liiga teisele positsioonile. Bremeni vastane Schalke jäi kodus punktidest ilma ja püsib jätkuvalt väljalangemistsoonis.

Augsburg - Leipzig 0:0

Leverkuseni Bayer - Hannover 2:2 (1:1)
34. Lars Bender, 90+4. Karim Bellarabi - 25. Florent Muslija, 54. Martins Felipe

Realiseerimata penalti: 7. Wendell (Leverkuseni Bayer)
Eemaldamine: 57. Martins Felipe (Hannover)

Nürnberg - Hoffenheim 1:3 (1:0)