Bayerni uus poiss kahekordistas saldo (0)

Suvel Müncheni Bayerniga liitunud Leon Goretzka sahistas 3:1 võidus Hoffenheimi vastu kahel korral.

Sakslasest poolkaitsja oli esimeses 22 mängus Bayerni eest kaks väravat löönud, kuid täna kulus samade numbriteni jõudmiseks 45 minutit. Bayern oli avapoolajal selgelt parem meeskond ja läks teenitult riietusruumi 2:0 eduseisus.

Teisel poolajal virutas Hoffenheim ühe tagasi ja mõnda aega püsis mäng tasakaalus, kuni ilusale kombinatsioonile pani punkti Robert Lewandowski. Hoffenheimi puurisuul seisnud Oliver Baumannile oli see juba 15. poolaka värav, rohkem ei ole Lewandowski suutnud ühegi väravavahi vastu.

Suur päev oli ka Javi Martinezil, kes jõudis ajalooliselt kiiresti 100. Bundesliga võiduni - tal kulus selleks vaid 120 mängu, kuus vähem kui senisel rekordiomanikul Arjen Robbenil.

Hoffenheim - Müncheni Bayern 1:3 (0:2)