Menüü
Veebisait

Ben Arfa: Deschamps peaks tagasi astuma (2)

Hatem Ben Arfa. Foto: yonne.inetgiant.fr

Sel suvel vabaagendiks saanud prantslane Hatem Ben Arfa teatas, et tema arvates peaks Prantsusmaa koondisele MM-i võidu toonud Didier Deschamps koondise eesotsas lahkuma.

31-aastane ründaja on ka ise kodumaa koondisesse mahtunud, kuid MM-i lõppnimekirja ta ei mahtunud. Kokku on ta mänginud 15 matšis, kuid viimati tõmbas ta koondisesärgi selga kolm aastat tagasi sõprusmängudes Inglismaa ja Saksamaa vastu.

Prantslane rääkis France Football ajakirjale: "Ei saa peita fakti, et prantslaste taktika on väga kole. Ma ei taha, et noored hakkaksid nii mängima, kuna tavaliselt kopeerivad klubid MM-i võitjate stiili. Muidugi on see väga efektiivne ja hästi kasutatud. Les Bleusis on riskijad, kes panustavad selle peale, et vastastel tuleb mõni viga sisse. Aga vaadates meie tugevusi, peaksime mängima palju julgemalt - ja vähem nagu kameeleonid."

"Ma võtan oma mütsi peast härra Deschampsi ees, aga kui ma oleks tema, lõpetaks ma hea mälestusega - pisut nagu tegi Zinedine Zidane Real Madridiga. Sel viisil saaks ta asendaja kasutada tiimi potentsiaali ning lasta noortel mängida nagu Brasiilia koondis," lisas viimati PSG-s olnud mängumees.

REKLAAM

Lõpetuseks teatas prantslane: "Ma tean, et mu arvamus üllatab mõnda praeguste pidustuste ajal, aga mind ei huvita. Ma ei ole tujurikkuja - olen keegi, kes proovib asja veelgi paremaks teha." Mees ise on nüüdseks vabaagent ning sai viimati platsile joosta 2017. aasta aprillis.

2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK