Ben Arfa kaebab PSG kohtusse, põhjuseks olematu mänguaeg (0)

Hatem Ben Arfa. Foto: yonne.inetgiant.fr

Nüüdseks Rennes'i välja jõudnud Hatem Ben Arfa soovib kohtu kaudu saada kaheksa miljoni euro suurust kompensatsiooni PSG-lt.

Sellise käitumise põhjustas fakt, et PSG särgis ei teeninud ta 15 kuu jooksul mitte ühtegi mänguminutit. 31-aastase ääreründaja advokaadi Jean-Jacques Bertandi sõnul oli tema kliendi leping PSG-ga täis erinevaid mänguajaga seotud boonuseid, seega tabas Ben Arfat lisaks mängupraktika puudumisele ka finantsiline kaotus.

Hagis nimetati PSG käitumist "tööandjapoolseks ahistamiseks", mille eesmärk PSG poolt oli panna Ben Arfa murduma ja klubist lahkuma.

Oma vastuses kavatses PSG enda süütust kaitsta ja avaldas kahetsust Ben Arfa ning tema agendi kangekaelsuse üle.

15-kordne Prantsusmaa koondislane liikus Prantsusmaa pealinna 2016. aastal Nice'st. Debüüthooajal sai endine Lyoni, Marseille', Newcastle'i ja Hulli mängija kirja 32 mängu, kuid need jäidki tema PSG-karjääri ainsateks. Eelmisel hooajal ta platsil ei käinud ja septembris sõlmis ta vabaagendina lepingu Rennes'iga.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID