Benzema kergitas renoveeritud Bernabeu ees kaabut (0)

Karim Benzema. Foto: Scanpix / Gabriel Bouys / AFP

Viimased poolteist aastat oma kodumänge Castilla koduareenil ehk Alfredi Di Stefano staadionil pidanud Real Madrid naasis lõpuks renoveeritud Santiago Bernabeule ja pani seal kohe mõnusa peo püsti.

Veel kahe päeva eest toimetas Bernabeul üle 200 inimese, et kõik avamänguks valmis saada, aga tundub, et läks hästi. Ka Reali endine loots Zinedine Zidane oli vaatama tulnud, kuidas omad poisid Carlo Ancelotti käe all Celta Vigoga madistavad.

Tundub, et teatav ärevus oli Reali meestel siiski sees, sest Santi Mina ja Franco Cervi väravatest pääsesid külalised ette nii 1:0 kui ka 2:1. Reali avavärava renoveeritud staadionil lõi sümboolselt meeskonna uus kapten Karim Benzema ja veelgi tähenduslikum oli tema jaoks teine poolaeg, mil ta vormistas kübaratriki. Kui Benzema oli Batman, siis Robiniks kehastus võiduvärava löönud Vinicius, kes omakorda teenis mängu lõpus Realile penalti, millest Benzema oma kolmada värava lõi.

Ühele olulisele mehele oli tänane ka debüütmänguks, kui 30 miljoni euro eest soetatud Eduardo Camaving kohe debüüdil väravavõrgu üles leidis. Mängu oli ta tulnud kõigest kuus minutit varem.

Real Madrid - Celta Vigo 5:2 (1:2)
24., 46., 87. pen. Karim Benzema, 54. Vinicius, 72. Eduardo Camavinga - 4. Santi Mina, 31. Franco Cervi