Benzema puudumisel tõusid Reali veduriteks lõunaameeriklased (0)

Vinicius Junior. Foto: Scanpix / REUTERS / Susana Vera

Karim Benzema põlvevigastuse tõttu esiründajata olnud Real Madrid suutis ka ilma prantslase abita Mallorca vastu kaotusseisu võiduks pöörata.

Real jäi kodustaadionil 33-kraadises leitsakus kaotusseisu, kui Vedat Muriqi unustati karistuslöögi ajal lubamatult vabaks ja ta sooritas tagapostist täpse pealöögi.

Federico Valverde võimas soolovärav viigistas aga poolaja lisaminutitel seisu. Uruguay poolkaitsja tõusis sügavalt oma väljakupoolelt palliga vastaste kasti juurde ning virutas karistusalakaare pealt püüdmatu löögi ristnurka.

Võiduvärav sündis 72. minutil brasiillaste koostöös, kui Vinicius Junior lükkas Rodrygo söödu trahvikastis esimese puutega kaitsjast mööda ja teise puutega ka väravavahist mööda.

Lõpu eel säras sooloväravaga ka Rodrygo, kes slalomeeris individuaalse meisterlikkusega kaitsjate vahelt läbi ja saatis viiekastinurga juurest palli võrku. Ning lisaminuteil vormistas lõppseisuks 4:1 Antonio Rüdiger, kes skooris jalaga viiekastist pärast Toni Kroosi mõõdetud karistuslööki.

Nii jätkab Real Madrid ainsa tiimina Euroopa tippliigades täiseduga - viie võiduga viiest mängust.