Benzemata Real lõi omavärava, eksis penaltipunktil ja kaotas tabelikeskmikule (0)

Marco Asensio eksis penaltipunktil. Foto: Scanpix / Juan Medina / Reuters

Valitsev Hispaania meister Real Madrid sai koduliigas hooaja kolmanda kaotuse, jäädes võõrsil 0:1 alla Mallorcale.

Mängu ainus värav kirjutati Reali kaitsja Nacho Fernandezi nimele. Fernandez oli 13. minutil õhuvõitluses Vedat Muriqiga ja pall põrkas õnnetult omaväravasse. Seejuures ei teinud Real esimesel poolajal ühtegi pealelööki raamidesse. Teisel poolajal oli Realil suurepärane võimalus viigivärava löömiseks, kuid Mallorca väravavaht Predrag Rajkovic tõrjus Marco Asensio penalti.

Kogu mängu jooksul 20 pealelööki, aga vaid ühe raamidesse teinud Real ei suutnud kaotusseisust välja rabeleda, mis tähendab, et tabeliliider Barcelona jääb endiselt viie punkti kaugusele ja omab mängu varuks. Reali eest ei mänginud eelmises voorus vigastada saanud Karim Benzema ja Eder Militao, lisaks jäid traumade tõttu eemale Eden Hazard, Lucas Vazquez ja Ferland Mendy.

Mallorca teenis kaheksa kaotuse ja nelja viigi kõrvale hooaja kaheksanda võidu ning asub kümnendal kohal, edestades väljalangemistsooni üheksa punktiga.

Mallorca - Real Madrid 1:0 (1:0)